System partnerski

Aktualne porównanie

Meritum Bank

O Firmie

Meritum Bank
Historia Banku Meritum Bank ICB S.A., wcześniej Bank Współpracy Europejskiej S.A., działa na polskim rynku od połowy 1990 roku.W listopadzie 2007 roku większościowym akcjonariuszem Banku został fundusz inwestycyjny Innova/4 L.P., któremu doradza Innova Capital.W styczniu 2008 roku powołano nowy Zarząd Banku. Rok... Czytaj więcej

Dodaj opinie o produktach Meritum Bank na Forum TotalMoney.pl

Meritum Bank • Kredyt gotówkowy

Ostatnia opinia: 22-03-2014 22:37:40, 15 odpowiedzi

ja wzielam kredyt w meritum,fakt wzielam 36.600 rata mi wyszla 1340 zl ,miałam trochę problemów finansowych co doprowadzilo ze nie wplacilam dwóch rat na czas,bank wymowil mi umowę bez uprzedzenia mnie o tym,bez powiadomienia mnie na pismie,teraz mam spalacic calosc kredytu w trybie natychmiastowym co mnie na to nie stać,z bankiem nie mogę się w rzaden sposób dogadać,wplacam dwa razy w miesiącu po 1500 zl co jest dla mnie dużym obciążeniem,ale mało tego szuka mnie już jakiś komornik sadowy nie wiem nawet na jakiej podstawie,bo nic nie otrzymałam na pismie w tej sprawie.Z całym szacunkiem nie polecam tego banku »

miałam u nich kredyt niestety nie byłam w stanie zapłacić raty poszłam do oddziału i Panie według mnie załatwiły sprawę na 5+ tzn. do kredytu który mam u nich dobrałyśmy 1000 zł. rata przesunęła się o miesiąc więc w tym miesięcy nie musiałam płacić a nadwyżkę mogę wpłacić na kolejną ratę lub na co mam ochotę nie wiedziałam że w taki sprytny sposób mogę uniknąć windykacji no i BIK oczywiście »

fajna kasa bez weryfikacji :) »

Polecam szybko tanio i obsługa super :) »

Polecam szybko tanio i sprawnie :) »

Meritum Bank • Meritum Zysku w InternecieSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 23-04-2014 20:39:56, 11 odpowiedzi

a ja wzielam kredyt w listopadzie ,w marcu wplacilam 3 raty ,cieszylam sie ze trzy msc do przodau a tu telefon i strasza windykacja,mam jutro wplacic rate z czerwca,, pol zycia na ratach i kredytach i pierwsza sytuacja ze wplaty sa do przodu a windykacja strasza,, kino bez pieniedzy nie polecam tego banku »

W tym banku zakładam lokaty od kilku lat.Jestem starszą osobą i dość nieufną,ale nigdy się nie zawiodłam.Pieniądze spływały terminowo i bez żadnego problemu.Wszystko jest czytelne i bez tzw. haków.Polecam ten bank.Poza tym nie ma problemu żeby zrobić dyspozycję na wypadek śmierci. »

Witam, zakładam już kolejny raz lokatę i jestem bardzo zadowolony, cała procedura przez internet, formularze przejrzyste, oprocentowanie zadowalające, polecam. »

Witam, dziś skoczńczyła mi się moja pierwsza lokta. Pieniądze na koncie, telefon- jeden raz przedwczoraj od agenta. Poprosiłem by zadzwonił pozniej, cisza:) ZDECYDOANIE POLECAM BANK »

" " Meritum jak zawsze w czołówce najlepszych lokat. Założyłem tam wiele lokat i jestem bardzo zadowolony." to nie opinia, tylko peany na temat banku, bo co znaczy wiele i jaki kapitał???" ja już od ponad roku zakładam w meritum lokaty. do tej pory wszystko było super. oprocentowanie jedno z najlepszych na rynku. zwrot pieniędzy z odsetkami w dniu zapadalności lokaty... aktualnie chcę znowu założyć lokaty i pewnie znowu u nich. »

Meritum Bank • Pakiet Meritum KorzyściSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 09-12-2013 09:21:22, 5 odpowiedzi

There are a lot of buzzwords and <a href="http://qwpyhqetub.com">potsviie</a> experiences that I can share about Joe's work ethic, his ability to help push his staff to great things, his demeanor to lead and support, and many others. Instead, I will share some information that I find even more valuable than what I have to say. I have had the opportunity to teach several teachers who work in Joe's building during graduate level courses. Every single one of them shares how he is a great leader, approachable, dedicated, intelligent, and driven. As a fellow educational leader, there is nothing I can add that is more important than that. »

Thanks Jerry,I have followed you on Twitter for aliwhe now and have learned much from you. I have also forwarded your website to my staff, telling them that pretty much everything they'll need is there. Thanks for all that you do.GM http://txcsfdytf.com [url=http://nleoztxete.com]nleoztxete[/url] [link=http://iyocfwaenr.com]iyocfwaenr[/link] »

Excellent post Greg. It's important that we don't <a href="http://cyqtpxrcy.com">delufat</a> to group think. Listening to multiple perspectives requires disagreement. Sometimes disagreement is difficult because we tend to take it personally but if we don't openly (& respectfully) disagree then we'll disagree in private which is never good! »

Love this post. I'm going to openly admit that I have long been a fan of pploee agreeing with what I say. I mean, who doesn't love that kind of validation. But, I've learned that it doesn't lead to any growth. I wish that in our schools we could disagree without taking it personally. Through Twitter, I have learned the value of disagreement. Seeing multiple perspectives pushes my thinking and has led me to, I can't believe I'm even writing this, appreciate when pploee don't agree, so I can grow. Great post and reminder! I'm going to share this with others. http://zaqvjid.com [url=http://brqvzxvxvuz.com]brqvzxvxvuz[/url] [link=http://bsievz.com]bsievz[/link] »

Thanks for creating & srhniag the podcasts! Couldn't agree more on: Next step could be doing a similar activity within K12 classrooms to help students understand their own PLNs and see the ways they could utilize other platforms and networks for their learning We look forward to seeing them!- Qohort team »

Meritum Bank • Pożyczka Zabezpieczona

Ostatnia opinia: 07-07-2012 21:43:08, 5 odpowiedzi

Witam. A czy miałeś zaległe raty w tych 4 kredytach? »

skorzystałem i spłaciłem wszystkie moje kredyty - a było tego trochę... :( i mam jedną dużą niższą ratę »

Najtańsza gotówka na dowolny cel zabezpieczona hipoteką. Szybko i sprawnie mogłem zrobić duży remont domu. Polecam »

Na chwilę obecną najlepsza oferta na rynku. Decyzję dostałem w około 10 minut. Staram się o kredyt zabezpieczony mieszkaniem i nie ponoszę kosztów wyceny i wpisu a to jest dla ważne. Bo nie po to przychodzę do Banku aby ponosić koszty przed otrzymaniem gotówki. Kasa na konto wpłynęła w ciągu 2 tygodni od pierwszego spotkania z Doradcą. Super bo szybko i bez wpłacania pieniędzy!! »

aż sam się zdzwiwiłem, ale rzeczywiście dostałem decyzję w trakcie 1 wizyty w oddziale »

Meritum Bank • Pakiet Meritum Bez GranicSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 25-03-2013 13:02:16, 5 odpowiedzi

Hi Ceci,I'm going to have to pick up on Chiew and Tyson's comments and go with glacnes to the right, at 1:24 and 1:54, and was that a little one at 2:14, too?? [Those hours of watching 'Lie to me' with Tim Roth weren't wasted ]So I think that the lies are the wedding story and the story about your foreign language ability. I'll follow Dave on the references you've already made about languages, and if I remember correctly in your PLN interview with Brad Patterson you mentioned the javelin throwing. As for the touch typing and graphic design, I think I've also already heard about the latter and would agree with the comments above about the typing.Looking forward to the answers,Mike »

Fantastic comments both from Larry and one of the pelope I look to for inspiration, Lisa the Innovative Educator. The idea of using Facebook intrigues me as I feel myself pulling away from that media myself due to privacy concerns. So thank you for sharing the link on Facebook, I will be pondering whether to use or not. The comment about reaching out and connecting in your school really strikes a chord with me as well. Other pelope have been new as well and so they more than likely are open to new pelope. You would be amazed at who can help you out and more importantly, make you feel welcome in your new environment. And even non-teacher staff can have great ideas to share related to education and classroom. Thank you so much for your comments on my blog. »

hmm, wydaje się niezłe »

test »

niezmiernie ciekawe »

Meritum Bank • Proste Konto OsobisteSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 01-04-2014 15:26:26, 4 odpowiedzi

Konta Meritum Banku są rewelacyjne, wszystko jest w 100% darmowe, mam i firmowe i prywatne, każde z nich za FREE:) »

Jest darmowe. Jest możliwość założenia konta oszczędnościowego. W styczniu oprocentowanie wynosiło 4%, od lutego tylko 3,1%. A Belka pożera z tego dalsze 19%. Dość przyjemnie obsługuje się przez internet. »

Raczej słaba oferta-na tym koncie nie da się nic zarobić. »

Konto zakłada się naprawdę ekspresowo, w kilka minut. Natomiast samo porównanie jest mocno mylące - konto jest za 0zł, a te 10 zł to opłata za bankomaty za granicą.. »

Meritum Bank • Biznes Pożyczka

Ostatnia opinia: 05-12-2013 06:15:17, 3 odpowiedzi

Incredible Online globe web site Hey, Recently generated aragnred greater. There is oftimes be a problem utilizing your site in conditions of for example, may check away this… INCLUDING still is going to be marketplace leader including a big part connected to be able to other consumer »

Powiem wam szczerze, że Pomocna pożyczka bez bik to świetna rzecz. Ja także dołączam do grona syaymtpkf3w – uzyskać można ją niezwykle szybko, bez żadnych kłopotf3w, raty są na tyle nieduże, że nie mam problemf3w z ich spłacaniem. Bardzo wszystkim polecam. Kulka »

Ostatnio słyszałem jakieś złe opinie na temat Idea Bank. Niby są w porządku, ale coś jest jeadnk nie tak, bo znajomy był bardzo zdenerwowany (cytował nie będę). Nie znam szczegf3łf3w ale chodziło o kredyt, ktf3ry niby bardzo korzystny i przystępny, a w rezultacie okazał się bardzo drogi. Niestety większość rzeczy jest ładna tylko w reklamie »

Meritum Bank • Kredyt w Rachunku Bieżącym

Ostatnia opinia: 30-03-2014 00:34:37, 3 odpowiedzi

trzymajcie sie jak najdalej od tego banku,nie warto z nimi wchodzic w jakiekolwiek uklady!!!!! »

Bank na podstawie ustawy o kredycie konsumenckim jest ZOBOWIAZANY!!! przekazywać nadpłatę na poczet skrócenie okresu kredytowania. Nie ma tu żadnych nieprawidlowości... Wystarczy trochę świadomości na temat tego, z czego się korzysta. Klient może złożyć dyspozycję, aby nadplaty księgować na następne raty zgodnie z harmonogramem, ale po co? przeciez lepiej popsioczyć :-) »

Witam splacam raty jak jest możliwość to nawet kilka rat do przodu , lecz bank wydzwania kilka razy na tydzień i mówi że trzeba zapłacić rate ,tylko nie rozumiem jak można zapłacic rate która jest juz zapłacona i konsultantka mówi ze raty są księgowane od końca jak to może byc możliwe ja nie wiem tylko jest tak ze MERITUBANK wyłudza pieniądze od ludzi którzy wzieli coś na raty i proponował bym wszystkim ludziom żeby trzymali się z dala od tego banku bo stwarzaja same problemy .Brałem już wielu bankach i nie miałem problemu z ratami nie księgowali rat od tylu to tylko ten bak jest jakiś inny i ostrzegam wszystkich przed tym BANKIEM!!!! »

Meritum Bank • Pakiet Meritum WalutySprawdź produkt

Ostatnia opinia: 06-12-2013 21:18:02, 3 odpowiedzi

Joe is someone who emoidbes a complete educator. He has been, and undoubtedly will continue, modeling for everyone in education. As an administrator I look to him for suggestions, advice, guidance on how to bridge the space between the school and the student's home. He is an exemplar of the childlike curiosity of learning new things we hope to instill in children by sharing and offering what he knows works best. As a life-long learner, I commend his thirst for knowledge that's evident in his reflections on Twitter or his blog. As someone who has only met Joe virtually, I tremendously value his insight, his expertise, and his consistent dedication to students, families, and the progress of American education. I am extremely lucky to have Joe Mazza in my Professional Learning Network! http://vjocfewd.com [url=http://yvtydpuhng.com]yvtydpuhng[/url] [link=http://yuoxzfat.com]yuoxzfat[/link] »

There are a lot of buzzwords and<a href="http://qpjvpgzepn.com"> pvitsioe</a> experiences that I can share about Joe's work ethic, his ability to help push his staff to great things, his demeanor to lead and support, and many others. Instead, I will share some information that I find even more valuable than what I have to say. I have had the opportunity to teach several teachers who work in Joe's building during graduate level courses. Every single one of them shares how he is a great leader, approachable, dedicated, intelligent, and driven. As a fellow educational leader, there is nothing I can add that is more important than that. »

While I agree with this for the most part, I have to wonder if you've wissetned what some teachers have to deal with on a daily basis. I'm speaking about the time issue here. Time is a concern for some not all, but some teachers because they are dealing with circumstances that are far and beyond what the general public would probably consider to be normal or appropriate in a classroom. I'm talking about the kindergarten teachers with 30 kids, half of them non-English speakers, the other half with undiagnosed learning disabilities. I'm talking about the HS special ed teacher who has 6 back-to-back classes of 20 kids, each a different grade level, and half of them with behavioral problems, with only 30 minutes of prep time in which to plan, grade, and attend to administrative duties each day. These teachers may not be the majority, but they certainly exist, and they deserve more than what they are getting. If I were one of those teachers, I can tell you that technology would be a priority only inasmuch as it was needed to get me through the day. You may not go to a cardiologist who has not kept up to date with surgical procedures but are there any clinics or hospitals that exist where the opportunities for keeping up to date simply are not available for a cardiologist? Does such a situation exist? What I'm getting at here is that I often think that the system needs to change in order to enable teachers to not use the I have no time excuse any longer. Like Jason, I have worked with plenty of teachers, who see the tech as extra and just can't be bothered. I would probably say that more teachers like this exist than of any other kind. But I don't want to forget about those teachers who would have to choose technology over sleeping, eating, and childcare if it meant keeping their job. I doubt they'd remain teachers, quite honestly, and then what? Well, I guess in the types of schools they are in, those kinds of teachers are considered disposable anyway. »

Meritum Bank • Pakiet Meritum RozwojuSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 05-12-2013 06:46:26, 2 odpowiedzi

Hello Shelly!Never too late?! LOL not enough time and too busy just don't cut it for eusxces anymore I witness too many others who have lots on their plate' and still manage. With so much inspiration around, I should be able to come through this time?! Hoping to review 2010 s 30 challenges and then join in here, too learning and contributing as I go!Smiles,Holly »

I taught a wrhosokp in a local public school. Their laptops, connected to their wireless network with the WAP password, blocked a lot more than the MacBook I brought. I had guessed that the filtering software must be on their laptops. It was a bonus to me and the sites I wanted to visit during the wrhosokp. It sounds like you system is set up in the same way. Your students would probably have instant access to any site with their personal computer.No students have asked to bring a personal computer into to my K-8 school. I've given the WAP password to the few teachers who have brought a personal laptop from home. »

Meritum Bank • Konto OszczędnościoweSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 19-02-2013 08:59:18, 1 odpowiedzi

Konto w Meritum tzw. ROR, jeśli bez karty - jest bezpłatne i może leżeć nieużywane. Korzystając z konta można wykorzystywać okresowe promocje lokat i rachunków oszczędnościowych. Do konta można podpiąć 5 rachunków oszczędnościowych co znacząco niweluje niedogodność tylko jednego bezpłatnego przelewu w miesiącu z rach. oszczędnościowego. Rach. oszcz. można otworzyć samemu z poziomu systemu transakcyjnego. Dobre konto dla leniwych, wszystko da się obsłużyć przez net nawet zamknięcie rachunku (co jest ewenementem). »

Meritum Bank • Biznes Hipoteka

Meritum Bank • Kredyt Obrotowy

Meritum Bank • Kredyt Inwestycyjny

Meritum Bank • Lokata Standardowa Internetowa

Meritum Bank • Lokata Standardowa

Meritum Bank • Lokata Meritum Zysku

Meritum Bank • Konto Celowe

Meritum Bank • Lokata WIBORowa

Meritum Bank • Konto Junior

Meritum Bank • Meritum Zysku w Internecie (oparta o stawkę WIBOR)

Meritum Bank • Meritum Bank Karta kredytowa Visa Classic

Meritum Bank • Lokata Extra

Meritum Bank • Bilokata Start

Meritum Bank • Bilokata Plus

Historia Banku
Meritum Bank ICB S.A., wcześniej Bank Współpracy Europejskiej S.A., działa na polskim rynku od połowy 1990 roku.

W listopadzie 2007 roku większościowym akcjonariuszem Banku został fundusz inwestycyjny Innova/4 L.P., któremu doradza Innova Capital.

W styczniu 2008 roku powołano nowy Zarząd Banku. Rok później, w styczniu 2009, zmieniono nazwę na Meritum Bank, jednocześnie przenosząc siedzibę Banku z Wrocławia do Gdańska.

Strategia
Pod koniec maja 2008 roku Rada Nadzorcza Meritum Banku zatwierdziła nową strategię jego rozwoju. Strategicznym celem Meritum Banku jest pozyskanie 300 tysięcy nowych klientów do 2013 roku. Meritum Bank oferuje produkty bankowości uniwersalnej klientom indywidualnym z segmentu klientów średnio-zamożnych, obsługuje także mikro- i małe firmy (do 10 mln zł rocznego obrotu), oraz osoby prowadzące indywidualną działalność gospodarczą.

Drugim ważnym filarem strategii Banku jest rozwój produktów z obszaru consumer finance. W swojej ofercie Bank posiada  pełen zakres produktów kredytowych, w tym innowacyjnych kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych, a także karty kredytowej. W przyszłości paletę produktów uzupełnią kredyty ratalne i pożyczki hipoteczne.

W pierwszej połowie 2009 roku został uruchomiony nowy centralny system informatyczny. Dzięki temu możliwe jest skuteczne wdrażanie poszczególnych elementów związanych z realizacją nowej strategii Banku.---
Meritum Bank ICB Spółka Akcyjna wpisany jest do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gdańsku VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000005245.
REGON Centrali Banku: 002005177
NIP Banku: 526-030-02-10
Kapitał zakładowy: 301 569 570 zł

Kod S.W.I.F.T.: BWEUPLPW   

Dane teleadresowe

Meritum Bank ICB S.A.
ul. Chłopska 53
80 - 350 Gdańsk
tel. +48 58 778 88 88
fax +48 58 767 07 00

Oceń firmę Meritum Bank

3,4 / 5
48 głosów
12345

Nowe artykuły - Meritum Bank

Opinie o produktach - Meritum Bank

Meritum Bank • Kredyt gotówkowy

ja wzielam kredyt w meritum,fakt wzielam 36.600 rata mi wyszla 1340 zl ,miałam trochę problemów finansowych co doprowadzilo ze nie wplacilam dwóch rat na czas,bank wymowil mi umowę bez uprzedzenia mnie o tym,bez powiadomienia mnie na pismie,teraz mam spalacic calosc kredytu w trybie natychmiastowym co mnie na to nie stać,z bankiem nie mogę się w rzaden sposób dogadać,wplacam dwa razy w miesiącu po 1500 zl co jest dla mnie dużym obciążeniem,ale mało tego szuka mnie już jakiś komornik sadowy nie wiem nawet na jakiej podstawie,bo nic nie otrzymałam na pismie w tej sprawie.Z całym szacunkiem nie polecam tego banku »

Meritum Bank • Meritum Zysku w Internecie

a ja wzielam kredyt w listopadzie ,w marcu wplacilam 3 raty ,cieszylam sie ze trzy msc do przodau a tu telefon i strasza windykacja,mam jutro wplacic rate z czerwca,, pol zycia na ratach i kredytach i pierwsza sytuacja ze wplaty sa do przodu a windykacja strasza,, kino bez pieniedzy nie polecam tego banku »

Meritum Bank • Pakiet Meritum Korzyści

There are a lot of buzzwords and <a href="http://qwpyhqetub.com">potsviie</a> experiences that I can share about Joe's work ethic, his ability to help push his staff to great things, his demeanor to lead and support, and many others. Instead, I will share some information that I find even more valuable than what I have to say. I have had the opportunity to teach several teachers who work in Joe's building during graduate level courses. Every single one of them shares how he is a great leader, approachable, dedicated, intelligent, and driven. As a fellow educational leader, there is nothing I can add that is more important than that. »

Meritum Bank • Pożyczka Zabezpieczona

Witam. A czy miałeś zaległe raty w tych 4 kredytach?»

Meritum Bank • Pakiet Meritum Bez Granic

Hi Ceci,I'm going to have to pick up on Chiew and Tyson's comments and go with glacnes to the right, at 1:24 and 1:54, and was that a little one at 2:14, too?? [Those hours of watching 'Lie to me' with Tim Roth weren't wasted ]So I think that the lies are the wedding story and the story about your foreign language ability. I'll follow Dave on the references you've already made about languages, and if I remember correctly in your PLN interview with Brad Patterson you mentioned the javelin throwing. As for the touch typing and graphic design, I think I've also already heard about the latter and would agree with the comments above about the typing.Looking forward to the answers,Mike »

Meritum Bank • Proste Konto Osobiste

Konta Meritum Banku są rewelacyjne, wszystko jest w 100% darmowe, mam i firmowe i prywatne, każde z nich za FREE:) »

Meritum Bank • Biznes Pożyczka

Incredible Online globe web site Hey, Recently generated aragnred greater. There is oftimes be a problem utilizing your site in conditions of for example, may check away this… INCLUDING still is going to be marketplace leader including a big part connected to be able to other consumer »

Meritum Bank • Kredyt w Rachunku Bieżącym

trzymajcie sie jak najdalej od tego banku,nie warto z nimi wchodzic w jakiekolwiek uklady!!!!! »

Meritum Bank • Pakiet Meritum Waluty

Joe is someone who emoidbes a complete educator. He has been, and undoubtedly will continue, modeling for everyone in education. As an administrator I look to him for suggestions, advice, guidance on how to bridge the space between the school and the student's home. He is an exemplar of the childlike curiosity of learning new things we hope to instill in children by sharing and offering what he knows works best. As a life-long learner, I commend his thirst for knowledge that's evident in his reflections on Twitter or his blog. As someone who has only met Joe virtually, I tremendously value his insight, his expertise, and his consistent dedication to students, families, and the progress of American education. I am extremely lucky to have Joe Mazza in my Professional Learning Network! http://vjocfewd.com [url=http://yvtydpuhng.com]yvtydpuhng[/url] [link=http://yuoxzfat.com]yuoxzfat[/link] »

Meritum Bank • Pakiet Meritum Rozwoju

Hello Shelly!Never too late?! LOL not enough time and too busy just don't cut it for eusxces anymore I witness too many others who have lots on their plate' and still manage. With so much inspiration around, I should be able to come through this time?! Hoping to review 2010 s 30 challenges and then join in here, too learning and contributing as I go!Smiles,Holly »

Wszystkie opinie

Poznaj firmę